Vážení rodiče,
ve školce se zase po roce uskuteční ,,JARNÍ FOCENÍ VE ŠKOLCE" a to 15. 5. 2026 od 9:00 hod.
Prosíme rodiče, písemně nahlaste v den focení u paní učitelek:
- dítě se bude fotit samo/sourozenci
- s kamarádem/kamarády
Datum vložení:10. 4. 2026 14:07 Datum poslední aktualizace:10. 4. 2026 14:09