4. Rok 2018

Dne 6. ledna se konala Výroční valná hromada zahájena a vedena starostou SDH Ing. Václavem Šimkem. Po vystoupení mladých hasičů nás velitel SDH Václav Řízký seznámil s jejich celoroční činností sboru za uplynulý rok. Pak nás Michal Mácha seznámil s hospodařením sboru za uplynulý rok. Vedoucí mladých hasičů Jaroslav Jáchym nás seznámil s úspěchy mladých hasičů. Po vystoupení hostů v diskuzním příspěvku následovala volná zábava.

18. ledna v 16.23 byla naší zásahové jednotce ohlášená technická pomoc na padlý strom do obce Předslavice, Kakovice. Odklízení se účastnili: Hauser Václav, Lafata Václav st., Pech Petr ml., Pech Petr st..

3. února se konal tradiční Hasičský ples. K poslechu a tanci hrála již tradičně kapela "SCÉNA". I letos se hrálo o pěkné ceny, děkujeme našim sponzorům, občanům a členům. Doufáme, že se všichni dobře bavili.

10. února se konal tradiční masopustní průvod obcemi Ovčín, Čepřovice, Jiřetice, Koječín a Bohunice. Průvodu se zúčastnilo 28 masek a to již tradiční doktor se dvěma sestřičkami, policajti, kat, hodinová manželka, šašek, medvěd, tučňák, vosa, jeptiška, Minnie, pavoučí muž a vojáci s dělem. Chřipková epidemie nám skolila tradiční hudební doprovod a proto jsme museli improvizovat moderní technologií.