14. Skutečně zdravá školka

     Mateřská škola Čepřovice se 21. 2. 2021 registrovala do projektu ,,Skutečně zdravá školní jídelna" následoval telefonát s koordinátorkou paní  Karolínou Kallmünzerovou, hned na to 8. 3. 2021 absolvovali všichni zaměstnanci a pedagogové mateřské školky úvodní seznamovací hodinu, kde se dozvěděli jak postupovat, jak začít......, tak aby byla strava ve školkové jídelně kvalitní, chutná, zdravá ale zároveň si ji děti užívali ... .
 
     Mateřská škola má i svůj blog do kterého budeme postupně přidávat, jak se nám daří postupovat, plnit své cíle a postupně měnit stravování v naší školce..... - Skutečně zdravá škola - Školy v programu - MŠ Čeprovice (skutecnezdravaskola.cz)
 
     Budeme velice rádi, když se do tohoto projektu zapojí i rodiče našich dětí, neděláme tuto změnu pro nás, ale pro Vaše děti a jejich kvalitnější stravování u nás ve školce.
 
     Zatím se snažíme kontaktovat místní farmáře a dodavatele kvalitních potravin, chceme dokonce týdne mít připraven seznam dodavatelů, potravin a cen v našem okolí. Povedlo se nám již spojit se společností Scuk cz. která má svou pobočku ve Strakonicích a díky koordinátorce pro tuto oblast paní Petře Kratochvílové jsme plni informací o tom, co se dá v Scuku koupit. Postupně Vás budeme informovat o tom, jak se nám daří kontaktovat a navazovat spolupráci s farmáři.
 
V případě dotazů se neváhejte zeptat klidně na telefonním čísle 606 630 489.